משכנתא לכל מטרה

צריכים משכנתא לכל מטרה (הלוואה כנגד נכס)

או איחוד הלוואות?

אם אתם צריכים הלוואה או מימון, ויש ברשותכם נכס, אתם זכאים ל"משכנתא לכל מטרה" – הלוואה ייחודית שמיועדת לבעלי נכסים, בתנאים משתלמים במיוחד.

בנוסף, אם אתם במצב של החזרי הלוואות חודשיים גבוהים – אתם מוזמנים לבדוק אפשרות של "איחוד הלוואות" – מכשיר פיננסי ייחודי שבאמצעותו ניתן להפחית בגובה ההלוואות והמשכנתא.

מציעים עד 85% מימון!

אנחנו מתחייבים

אנחנו מתחייבים שאצלנו תקבלו התנאים הכי משתלמים וחסכוניים
לכם ולמשפחתכם. נקודה.
נאנחנו נרכיב עבורכם הלוואה מדויקת לצרכים שלכם, עם תמהיל ריביות אישית, ונשיג את הריביות הכי זולות ואטרקטיביות בשוק, על מנת שתוכלו לישון בראש שקט.

גלו מה גובה ההלוואה לכל מטרה שתוכלו לקחת בהתאם להכנסות ולחסכונות שלכם, או סכום החיסכון הצפוי באיחוד ההלוואות

נעים מאוד, שלומי הרוש

בעלים של S.H משכנתאות

אנחנו צוות של יועצי משכנתאות ונדל"ן, בעלי ניסיון של מאות תיקי משכנתאות והלוואה.

המטרה שלי היא להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר, ובתנאים הנוחים ביותר ובעיקר לחסוך לכם אלפי ש"ח בהלוואות הכל בליווי אישי, בטיפול בכל הבירוקרטיה, ובחיוך.

למה לקחת הלוואה לכל מטרה (משכנתא כנגד נכס)

או לעשות איחוד הלוואות דרכנו?

1

אנחנו
מתחייבים

אנחנו מתחייבים לריביות הנמוכות ביותר בישראל, במסלול החסכוני והמשתלם ביותר לכם ולמשפחתכם, לטווח הקצר והארוך.

2

תשלום על בסיס הצלחה!

אתם משלמים לנו על בסיס הצלחה בלבד! אם לא נגיע ליעד החיסכון שהגדרנו בפגישת התמהיל אין תשלום.

3

טיפול
מהיר ויעיל

תקבלו אישור עקרוני תוך 24 שעות בלבד!

4

ליווי אישי בשביל השקט שלך

טיפול אישי בבירוקרטיה עד קבלת הכסף וביצוע הביטחונות.

המלצות

רומן

חיסכון של 230 אלף שח במיחזור משכנתא + חיסכון של 700 שח בהחזר החודשי . מיותר לציין שגם הורדנו 3 שנים מחיי המשכנתא חתימות בבנק אצל רות המקסימה יחד, רומן 🙂 שמחתי לתת שירות ❤

משפחת ולדמן

פגישה לחתימות מיחזור משכנתא + הלוואה לכל מטרה על חשבון נכס . כבר דיברנו על זה שהלקוחות שלי חסכו 330 אלף שח במשא ומתן שעשיתי שבוע שעבר על המיחזור שלהם.

עמי

חסכנו לכם 135 אלף ש"ח במחזור משכנתא ועשינו מהלך המבריק של איחוד הלוואות ומשכנתא שהביא לחיסכון של 4000 שח בחודש בהחזר החודשי .. היה כייף היה קשוח אבל נהננו מהדרך , והכי חשוב חסכנו מלא כסף מלא!

שמעון ונעמי כהן

קיבלו ליווי של חצי שנה מרגע החלטת מכירת הנכס באשקלון, ועד לקניית הנכס בנתיבות ולקיחת המשכנתא החדשה .. חסכנו במכרז ריביות 136,000 שח והשגנו החזר חודשי סופר נמוך ל10 שנים בלבד .

צחי ובתאל

שמחתי לתת לכם שירות ועוד יותר שמחתי שבחרתם בי שאקח עבורכם את המשכנתא הראשונה שלכם . רק אוסיף שבמכרז ריביות חסכנו 210,000 ש"ח בין הצעות הבנקים השונים . ועברנו את כל האתגרים שהיו בדרך עם המון חוכמה , נפגש בשידרוג הנכס 🙂

טרויה ודניאל נדאו

אחרי התעקשות רצינית שלי,וסרוב לקבל ריביות גבוהות במיחזור המשכנתא שלהם , הגענו לתמהיל הרצוי וחסכנו 150,000 שח במיחזור המשכנתא ! עשינו שינוי משמעותי בתמהיל וביטלנו את כל צמודות המדד ! חסכנו 9 שנים בחיי המשכנתא שלהם !

דילוג לתוכן